İçeriğe Geç

Avukat ve idari kadorumuz için yapacağınız başvurular tarafımızca titizlikle değerlendirilmektedir. Türkarslan Hukuk Bürosu olarak mesleki ve kişisel gelişime açık bireyleri istihdam etmekteyiz ve kadromuzun gelişimini her aşamada destekleyen bir ortam yaratmaya önem vermekteyiz. Bu kapsamda büromuzda katı çalışma saatleri uygulanmamakta diğer bir ifade ile kişi odaklı değil iş odaklı çalışma prensibi uygulanmaktadır.
Büromuzda çalışmak avukatların gerek farklı ölçeklerdeki hukuki işlemlerde, gerekse ihtilaf çözüm süreçlerinde becerilerini kullanmalarını sağlamaktadır. Karmaşık ve önemli konularda bize güvenen müvekkillerimizle olan güçlü ilişkilerimiz, avukatların mesleki gelişimlerine hız katmaktadır. Mesleki gelişimlerini destekleyebilmek için avukatlarımızın akademik çalışmalar yanında mesleki ve sosyal faaliyetler ile mesleki birlik ve konferanslara katılımları teşvik edilmektedir.
Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi, kısa bir giriş yazısı ekinde bilgi@turkarslanlegal.com e-posta adresine gönderiniz
Başvurularınız çerçevesinde kişisel verilerinizin Türkarslan Hukuk Bürosu tarafından ne şekilde işlendiğine dair İşe Alım Aydınlatma Metnini lütfen dikkatlice okuyunuz.
Sevgilerimizle,
TÜRKARSLAN HUKUK BÜROSU

 

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Çerez Politikası hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.