İçeriğe Geç

Türkarslan Hukuk, alanında uzman ekibi ile müvekkillerin haklarını ön planda tutarak ticari sözleşmeleri hazırlamakta ya da hazırlanmış olan sözleşmeleri ileride müvekkilin bir hak kaybı yaşamaması adına kontrol ettikten sonra sözleşmenin akdedilmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda Türkarslan Hukuk, uyum içerisinde çalışan ekibiyle, yerli ve yabancı birçok şirkete ticari sözleşmelerin hazırlanması ve kontrol edilmesi konusunda danışmanlığı önleyici hukuk hizmetlerini ön planda tutarak sunmaktadır.  Böylece müvekkiller daha az masraf ile daha kısa sürede talep ettikleri sonuca ulaşabilmektedirler.
Türkarslan Hukuk ekibi ticari sözleşmeleri hazırlarken müvekkilin faaliyet göstermiş olduğu ticari alanı detaylı olarak analiz etmektedir. Ticari sözleşmelerin düzenlendiği alana dair tüm iş ve işlemlerin temelini oluşturduğunun farkında olan ekibimiz, sözleşme hazırlarken ileriye dönük olarak ortaya çıkabilecek tüm uyuşmazlık konularını öngörerek hareket etmektedir. Bu aşamada yine müvekkili ile sıkı bir ilişki içerisinde çalışma yürüten ekibimiz, müvekkilin haklarını ve çıkarlarını en iyi şekilde korumayı amaçlamaktadır.
Türkarslan Hukuk, hazırlanmış olan sözleşmeleri kontrol ederken yine son derece özenli bir çalışma yürütmektedir. Bu aşamada öncelikli olarak müvekkilin bu sözleşmeyi yapmak istemesindeki amacı ön plana çıkartılmaktadır. Akabinde ise sözleşmede yer alan tüm maddelere ilişkin olarak sıkı bir denetim yapılmakta ve bu maddelerin mevzuata uygunlukları değerlendirilmektedir.
Türkarslan Hukuk, sözleşmenin hazırlanmasından kontrol edilmesine, müzakere görüşmelerinden sözleşmenin imzalanmasına, sözleşmelerin tadil edilmesinden feshedilmesine, sözleşmeye aykırılık hallerinin tespit edilmesinden, tazminat taleplerine ilişkin işlemlerin başlatılmasına ve yürütülmesine, müzakere görüşmelerinin aksaması halinde alternatif çözüm önerileri üretmeye, arabuluculuk sürecinden başta tahkim süreci de dahil olmak üzere alternatif yolları tüketmeye ya da dava ve icra takibi aşamalarını yürütmeye kadar her aşamada müvekkillerine kapsamlı ve nitelikli bir hizmet sunmaktadır.

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Çerez Politikası hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.