İçeriğe Geç

Türkarslan Hukuk, alanında uzman ekibiyle birlikte güven ilişkisini ön planda tutarak müvekkilleri ile sıkı bir uyum içerisinde çalışmaktadır. Müvekkil şirket ile kapsamlı ve aşamalı bir süreç yürüterek şirketlere alternatif çözüm önerileri sunarak, hukuki bilgilendirmede bulunmaktadır. Bu aşamada öncelikli olarak her müvekkil özelinde şirketin yürütmüş olduğu ticari faaliyet alanı özel olarak araştırılır. Yapılan bu araştırmanın ardından dış faktörler de değerlendirilerek şirketlere ilişkin doğmuş ya da doğabilecek riskler değerlendirilir. Tespit edilen sorunlar açısından müvekkil şirkete zaman kaybetmeden alternatif çözüm önerileri sunulur.
Bu kapsamda Türkarslan Hukuk; holding, özel izne tabi şirketler, anonim ve limited, kooperatif, komandit olmak üzere her şirket türüne ilişkin olarak müvekkillerine detaylı ve nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Şirketlerin faaliyet alanlarına ilişkin değişen koşulları mercek altına alan Türkarslan Hukuk, güncel mevzuatları da takip ederek müvekkillerini bilgilendirmekte ve onların çıkarlarını korumaktadır. Yine bu amacına uygun olarak internet sitesinde paylaştığı güncel içerikleri de başta siteye üye olan müvekkiller ve müvekkil adayları olmak üzere abone olan herkesin e-posta adresine göndererek kendilerini güncel konular hakkında bilgilendirilmektedir.
Türkarslan Hukuk, şirketlerin tüm aşamalarında uzman ekibi ile müvekkillerine destek sunmaktadır. Bir şirketin kurulması amacıyla yapılacak olan yatırımdan şirket esas sözleşmesinin hazırlanması ile tadiline, olağan ve olağanüstü genel kurul ile yönetim kurulu toplantılarının hazırlanmasına, şirket iç yönergesinin hazırlanmasına, sermaye artışından sermaye azaltılması işlemlerinin yapılmasına, şube kurulmasından, şirketin olağan işlerinin yürütülmesine, şirket nezdinde yapılmış ve yapılacak olan iç işleyişe ilişkin ya da ticari nitelikli her türlü sözleşmenin hazırlanmasından kontrol edilmesine, ortaklıktan çıkma ya da çıkartma işlemlerinin yapılmasına, yönetim kurulu üyelerinin azline, sorumluluk davası açılmasından, tazminat istemlerine, şirketin feshinden, şirket türünün değiştirilmesine, hisse satın alma, hisse devri ve temliği, hisse rehini ile hisse rehini sözleşmelerinin hazırlanmasına kadar her türlü hukuki konuda müvekkillerine destek sunmaktadır.

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Çerez Politikası hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.