İçeriğe Geç

Tohumculuk ve tarım sektörlerinde ithalat ve ihracat sıkı kurallara bağlanmış olup tüm kuralların bir arada değerlendirilmesi gerekmektedir.
 
Bu sektörlerde yer alan aktörlerin de çabaları ile ülkemiz ihracat noktasında önemli atılımlar yapmış olmakla birlikte aktörlerin bu ihracatlarda hukuki sorun yaşamamaları, önleyici bir hukuk hizmeti almaları zorunluluk haline gelmiştir.
 
Ülkemizde tohum ithalatı konusunda son derece geniş bir spekülasyon ağı bulunmaktadır. İthalatla ilgilenen aktörlerin haklarının muhafazası da son derece önemli bir yer kaplamaktadır.
 
Türkarslan Hukuk tarafından, Tarım ve Tohumculuk alanlarında yer alan tüm paydaşların üye olduğu ve yasayla kurulan birliklere hukuk müşavirliği hizmeti verilmekte olup bu alandaki tüm paydaşların haklarının titizlikle korunması için çalışmalar yapılmaktadır.
 

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Çerez Politikası hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.